SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(1 053 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Place d’Armes, Saint-Marcellin

spavaća soba4
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plateau situé au premier étage offrant une belle surface à aménager selon votre projet.La configuration permet de créer un appartement fonctionnel com...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Place d’Armes, Saint-Marcellin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

sandra DUBOIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu