SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 000 €
(8 900 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au coeur de Saint-Mandé, dans une rue paisible du centre-ville, cet appartement de 45 m2 Carrez (56 m2 au sol) se niche au dernier étage d'un immeuble...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Val-de-Marne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu