SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
790 000 €
(8 587 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Frederic Thegner vous propose: A St Mandé , à proximité immédiate du lac Daumesnil et du centre ville, ce bel appartement 4 pièces de 92m...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu