SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
284 000 €
(8 353 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé

spavaća soba2
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Laure Manojlovic vous propose: Appartement Chaleureux 2 pièces à Saint-Mandé - Emplacement IdéalSitué dans une charmante résidence de 5 é...

Ostalo
Dob ponude: 115dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu