SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 000 €
(2 789 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Rue de Huningue, Saint-Louis

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Mehdi Ben Aissa vous propose: EN EXCLUSIVITE - À SAINT-LOUIS - Rue du Jura, Très bel appartement de 71 m2 au coeur de la ville, à proxim...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Rue de Huningue, Saint-Louis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu