SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(9 138 € / m²)
Prodaja
2
1
29 m²
Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz

spavaća soba2
stan29 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'Adresse A ET B Immobilier vous propose à la vente ce deux pièces situé dans une résidence avec ascenseur et piscine en centre ville. il dispose d'un...

Ostalo
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - A et B immobilier - l'Adresse - A et B immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu