SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
175 500 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain

spavaća soba4
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Noelle Briand vous propose: ST HERBLAIN - APPARTEMENT - 3 CHAMBRES - BALCON - STATIONNEMENT -Venez découvrir cet appartement offrant une...

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu