SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 950 €
(2 715 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Avenue Gabriel Péri, Saint-Gratien

spavaća soba4
stan81 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE L'ADRESSE PRO GESTION ! Proche de la gare de SAINT GRATIEN et de tous les commerces et commodités ! Appartement de type 4 pièces dans une ...

Plin
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Avenue Gabriel Péri, Saint-Gratien
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Pro.Gestion - l'Adresse - Pro.Gestion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu