SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
329 000 €
(4 387 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans le prestigieux quartier résidentiel de Saint-Germain-en-Laye, cet appartement de 75,40 m² vous séduira par son cadre paisible et verdoyant....

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu