SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
294 000 €
(4 983 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye

spavaća soba2
stan59 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

IDEAL INVESTISSEUR - EXCLUSIVITE - L'ADRESSE Saint-Germain-en-Laye vous présente cet atelier aménagé en appartement 2 pièces de 59 m2 situé dans l'un ...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Saint-Germain-en-Laye - l'Adresse Saint-Germain-en-Laye

Slični oglasi

Slično u inozemstvu