SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
154 900 €
(1 614 € / m²)
Prodaja
4
1
96 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

spavaća soba4
stan96 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Louise Jacob vous propose: Appartement 4 pièces, 96 m² environ, Saint-Étienne secteur BergsonGarage possible en supplémentSitué au cOEur ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu