SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(1 336 € / m²)
Prodaja
5
1
119 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

spavaća soba5
stan119 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Maïté Mendes vous propose: Opportunité Rare - Magnifique appartement 5 Pièces à Saint-Étienne avec 7 balcons !Plus de photos disponibles ...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu