SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(792 € / m²)
Prodaja
6+
1
125 m²
Rue de l'Angelus, Saint-Étienne

spavaća soba6+
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Anita Travigné vous propose: IDEAL INVESTISSEMENT LOCATIF OU RESIDENCE PRINCIPALE.Spacieux Appartement Duplex T6 Traversant à rénover de ...

Ostalo
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Rue de l'Angelus, Saint-Étienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu