SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
49 000 €
(817 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue de l'Angelus, Saint-Étienne

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SAINT ETIENNE - PARC DE L'EUROPE F3+GARAGE Au 1er étage sans Ascenceur CUISINE SEPARE ; 2 CHAMBRES AVEC NOMBREUX RANGEMENTS EXPOSITION SUD BALCON DOUB...

Plin
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de l'Angelus, Saint-Étienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Siège Cogecoop

Slični oglasi

Slično u inozemstvu