SUPA24
Kuhinja; pločice
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, pogled
Kupaonica; pločice, prirodna svjetlost
59 500 €
(815 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue de l'Angelus, Saint-Étienne

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SAINT ETIENNE, La Métare, venez visiter cet appartement d'une surface de 73m2, composé d'une entrée, une cuisine, un cellier, un séjour, un dégagement...

Plin
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue de l'Angelus, Saint-Étienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Henri Pardon Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu