SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
171 000 €
(2 850 € / m²)
Prodaja
4
1
60 m²
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

spavaća soba4
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

JADORE IMMOBILIER vous propose cet APPARTEMENT NEUF AVEC GARAGE ET GRANDE TERRASSE ! (tous les travaux, y compris façades et garde-corps seront finis ...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Jadore Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu