SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
92 000 €
(3 407 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Rue des Carmélites, Saint-Denis

spavaća soba1
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Saint-Denis, à deux pas du Parc de la Légion d'Honneur, ce studio d'environ 25 m² offre un cadre de vie pratique et agréable aux portes de Par...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu