SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
239 000 €
(3 567 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue des Carmélites, Saint-Denis

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Ana Costas vous propose: Appartement Charmant 3 pièces - Résidence sécurisée - Quartier prisé de Saint-DenisNiché au cOEur du quartier an...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue des Carmélites, Saint-Denis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu