SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
162 000 €
(3 057 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Rue Alexandre Dumas, Saint-Cyprien

spavaća soba3
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Jonathan Roye vous propose: SAINT-CYPRIEN PLAGE - 'RÉSIDENCE DE LA MER'VISITE VIRTUELLE DISPONIBLE !APPARTEMENT TRAVERSANT, T3 DE 53M² EN...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaNakon renovacijePrirodno svjetloPogled

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue Alexandre Dumas, Saint-Cyprien
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu