SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
365 000 €
(7 449 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

spavaća soba3
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Pascaline Castel vous propose: Dans le quartier prisé de Montretout, élégant appartement traversant de 49m2 offrant charme de l'ancien et...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Pigache, Saint-Cloud
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu