SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
435 000 €
(7 768 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement de trois pièces, situé au 4ème étage d'une résidence contemporaine avec ascenseur, au cœur du quartier Val d'Or. Avec une su...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Pigache, Saint-Cloud
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu