SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 197 €
(2 285 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spavaća soba4
stan78 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Marie-Amélie SAMSON vous propose: Appartement 4 pièces -Quartier Notre-Dame, proche centre à pied - Terrasse bien exposée - ascenseur - ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu