SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
104 000 €
(1 130 € / m²)
Prodaja
5
1
92 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spavaća soba5
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jacky DESDOIGTS vous propose: Exclusivité à Saint-Brieuc - Appartement T4 Rénové avec Balcon orienté Sud pour INVESTISSEURDécouvrez ce su...

Ostalo
Dob ponude: 345dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu