SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
54 945 €
(2 747 € / m²)
Prodaja
1
1
20 m²
Place du Champ de Foire, Sablé-sur-Sarthe

spavaća soba1
stan20 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Anne Horpin vous propose: **Studio À Vendre - Idéal Investissement ou Pied-à-Terre à Sablé-sur-Sarthe**Situé au cOEur de Sablé-sur-Sarthe...

Ostalo
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Place du Champ de Foire, Sablé-sur-Sarthe
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu