SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 000 €
(6 268 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez dans le charme de cet appartement traversant de 71 m², idéalement situé au cœur de Rueil-Malmaison. Niché dans une résidence paisible et sécur...

Plin
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu