SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
335 900 €
(5 013 € / m²)
Prodaja
4
2+
67 m²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

spavaća soba4
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rueil Malmaison - 4P - Balcon. Proche des écoles et des transports, charmant appartement traversant de 65,29m², au calme absolu et SANS VIS A VIS au s...

Električni
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AGENCES DE FRANCE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu