SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
484 000 €
(4 699 € / m²)
Prodaja
3
1
103 m²
Place Maurice Garnier, Royan

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

En toute transparence, CRISTAL IMMOBILIER vous présente cet appartement de 103 m2 situé au 4ème étage d'une résidence avec ascenseur et comprenant une...

Ostalo
Dob ponude: 492dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Place Maurice Garnier, Royan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Cristal Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu