SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
130 000 €
(4 194 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez dans le charme de cet appartement T1 de 31 m², niché au rez-de-chaussée d'un immeuble au caractère affirmé à Royan. Conçu pour maximiser l'esp...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu