SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 000 €
(2 085 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Maingonnat vous propose: Cet appartement T2, très lumineux, situé au 7ᵉ étage et bénéficiant d’une exposition plein sud.Il se compo...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Boulevard de l'Europe, Rouen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu