SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 000 €
(2 229 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez cet appartement spacieux de 83 m² niché au dernier étage d'un immeuble contemporain équipé d'un ascenseur, dans la charmante ville de Rouen....

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Boulevard de l'Europe, Rouen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu