SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
133 000 €
(2 046 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Boulevard de l'Europe, Rouen

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITE ! Emplacement idéal proche commerces transports et jardin des Plantes Cet appartement en très bon état vous offre une entrée un bel espac...

Plin
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Boulevard de l'Europe, Rouen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Rouen

Slični oglasi

Slično u inozemstvu