SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(3 694 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue de Laglorieuse, Rosenau

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

En exclusivité chez Efco Immo venez découvrir cet appartement idéalement situé à Rosenau, cet agréable appartement de 62,77 m2 carrez offre un cadre d...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Laglorieuse, Rosenau
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Efco Immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu