SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
540 000 €
(9 000 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Impasse Bellevue, Roquebrune-Cap-Martin

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Roquebrune-Cap-Martin – An Exceptional Address at the Gates of Monaco
Located within a prestigious residence just 9 minutes from the beaches and Mona...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Impasse Bellevue, Roquebrune-Cap-Martin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Beaurivage Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu