SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(7 692 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Avenue Monte Cristo, Roquebrune-Cap-Martin

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nur 100 Meter vom Strand entfernt, im Quartier Plage von Roquebrune – einer der begehrtesten Gegenden der Côte d’Azur – bietet diese ca. 40 m² große W...

Električni
Dob ponude: 162dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Avenue Monte Cristo, Roquebrune-Cap-Martin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Italgest Real Estate France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu