SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
168 000 €
(1 909 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Chemin de Rosey Est, Romans-sur-Isère

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dans une copropriété soignée, découvrez cet appartement d’environ 88 m2 situé au 1er étage avec ascenseur. Dès l’entrée, l’espace et la luminosité séd...

Plin
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Chemin de Rosey Est, Romans-sur-Isère
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sandra PASTRÉ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu