SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
369 000 €
(5 677 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Rue de Paris, Romainville

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Nathalie Renoncourt vous propose: Appartement moderne avec terrasse à Romainville dans une résidence sécurisé de 2022 . Il se situe dans...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Paris, Romainville
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu