SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
124 605 €
(2 898 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue Audry de Puyravault, Rochefort

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au coeur d'un environnement calme et préservé, en fond de cour, découvrez ce charmant appartement T2 en duplex situé au centre ville de Rochefort à de...

Električni
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue Audry de Puyravault, Rochefort
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - GTI Aurélien Rimbaud - l'Adresse Rochefort

Slični oglasi

Slično u inozemstvu