Popis ponuda
7
7
7
99 000 €
(1 833 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Rue de l'Industrie, Rixheim
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
54 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
! ! ! SOUS COMPROMIS ! ! ! Sur la commune de Rixheim, découvrez cet appartement de type F2 de 54.19m2 composé d'une entrée, d'un séjour de 18m2 don...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
38dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de l'Industrie, Rixheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.