SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 000 €
(1 904 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Rue de l'Industrie, Rixheim

spavaća soba3
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Christian Pozzi vous propose: Situé à Rixheim, à seulement quelques minutes de Mulhouse, cet appartement agréable est une véritable pépit...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Rue de l'Industrie, Rixheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu