SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
142 000 €
(1 868 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis

spavaća soba4
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au cœur de Ris-Orangis, bel appartement de 67 m² dans un cadre de vie privilégié. Bénéficiant d'un accès immédiat aux commerces, au marché et à ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard Denis Papin, Ris-Orangis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu