SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
89 500 €
(4 068 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Rue Jules Laisné, Rezé

spavaća soba1
stan22 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Rezé Studio 22,11 m2 avec balcon et parkingMoussa Koulibaly et l'agence FLAT® vous proposent ce studio situé au 1 bis avenue de Bretagne à Rezé. pro...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Jules Laisné, Rezé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Votre Agence Flat&house

Slični oglasi

Slično u inozemstvu