SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
385 000 €
(3 775 € / m²)
Prodaja
5
1
102 m²
Rue de Bourgogne, Rennes

spavaća soba5
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 102 m², niché au rez-de-chaussée d'un immeuble contemporain datant de 2019, situé dans la paisible Rue de Saint Ma...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de Bourgogne, Rennes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu