SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(4 273 € / m²)
Prodaja
4
1
55 m²
Rue de Bourgogne, Rennes

spavaća soba4
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Catherine Prat vous propose: Situé au cOEur de Rennes entre Saint Hélier et Léon Bourgeois, cet appartement spacieux de 54.7m² offr...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue de Bourgogne, Rennes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu