SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 900 €
(4 598 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rue de Bourgogne, Rennes

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

RENNES Centre - ColombierDans un immeuble sécurisé avec gardien, venez découvrir cet appartement entièrement rénové de 50 m2, comprenant une entrée av...

Plin
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Rue de Bourgogne, Rennes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ideal L'immobilier Autrement

Slični oglasi

Slično u inozemstvu