SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
226 800 €
(3 240 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Rue de Mars, Reims

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

VUE EXCEPTIONNELLE Au coeur d'une résidence très bien située , un appartement traversant offrant un grand salon lumineux donnant accès à un large balc...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcSigurnost

Plin
Dob ponude: 134dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Rue de Mars, Reims
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Dreux Immobilier - l'Adresse - Dreux Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu