Popis ponuda
20
20
20
442 000 €
(5 816 € / m²)
Prodaja
4
1
76 m²
Corniche des Pins, Rayol-Canadel-sur-Mer
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
76 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
4-room apartment for sale - Pramousquier - Proche plage
Ideally located just a few steps from the Pramousquier beach, this 4-room apartment offers ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
278dana
Ažurirano:
127dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Corniche des Pins, Rayol-Canadel-sur-Mer
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.