SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
143 500 €
(3 120 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue de Brest, Quimper

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Leslie Glever vous propose: Venez découvrir ce charmant appartement de type 2 situé dans une résidence bien entretenue des années 1990 à ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Brest, Quimper
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu