SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
174 900 €
(7 288 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Rue de Verdun, Quiberon

spavaća soba1
stan24 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement avec vue mer imprenable Caractéristiques : 1 entrée, 1 salle de bains, 1 wc indépendant, 1 cuisine équipée, 1 pièce de vie, 1 balcon A...

Ostalo
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue de Verdun, Quiberon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'hermine Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu