SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
473 000 €
(9 275 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Rue de la République, Puteaux

spavaća soba3
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À Puteaux, dans le quartier prisé de la Mairie cet appartement de 3 pièces d'environ 51 m2 se situe au 1er étage d'un immeuble des années 1930. Entièr...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue de la République, Puteaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu