Popis ponuda
9
9
9
1 220 000 €
(7 625 € / m²)
Prodaja
5
1
160 m²
Rue de la République, Puteaux
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
160 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
EXCEPTIONNEL – APPARTEMENT DE 160 M² ENTIÈREMENT RÉNOVÉ AU DERNIER ÉTAGE AVEC VUE PANORAMIQUE Les points forts · Rénovation complète avec pre...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Drveni pod
Nakon renovacije
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
107dana
Ažurirano:
18dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de la République, Puteaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.